تبلیغات
دنیا دورویی - بازی رایانه ای
دنیا دورویی
پر بیننده ترین مطالب روز
گروه طراحی قالب من گروه طراحی قالب من گروه طراحی قالب من گروه طراحی قالب من گروه طراحی قالب من

7 بازی رایانه ای برای تعطیلات عید

اکثر کسانی که بازی های رایانه ای علاقه دارند با بازی های خارجی آشنا هستند و آمارها هم نشان می دهد که بیش از 90 درصد بازار بازی های رایانه ای کشور در دست بازی های خارجی است.

 

اما خوبه که بدانیم تاکنون حدود 20 بازی ایرانی در بازار توزیع و 15 بازی هم تا تابستان سال 92 وارد بازار خواهد شد؛ بازی هایی که بعضا می توانند هم از لحاظ گرافیک و ساخت با بازی های خارجی برابری کنند و هم آسیب کمتری به کودکان ما وارد کنند. امروز برخی از بازی های ایرانی را به شما معرفی می کنیم.

** نام بازی: گرشاسب قسمت 2**

سبک بازی: اکشن ماجراجویی
سن: 15+
وضعیت در بازار: توزیع شده

7 بازی رایانه ای برای تعطیلات عید


بازی گرشاسب یکی از پرافتخارترین بازی های ایرانی است که نه تنها در داخل کشور، که در خارج از کشور نیز با استقبال خوب منتقدان و بازی سازان خارجی مواجه شد. تا کنون 150 هزار نسخه از این بازی در ایران به فروش رفته است. شاید همین استقبال بالا هم باعث شده تا سازندگان بازی گرشاسب، به فکر تولید قسمت دوم این بازی باشند.

7 بازی رایانه ای برای تعطیلات عید

7 بازی رایانه ای برای تعطیلات عید


گرشاسب، یک بازی اکشن سوم شخص است و روند کلی بازی بر اساس پیکارهای پهلوان اصلی بازی گرشاسپ و رویارویی او با نیروهای اهریمنی است. مبارزات تن به تن، حل معما و کشف فضاهای سرزمین خونیراث از عناصر اصلی این بازی هستند.

** نام بازی: شتاب در شهر **

سبک بازی: ماشین سواری
سن: +3
وضعیت در بازار: توزیع شده

7 بازی رایانه ای برای تعطیلات عید


این بازی، یک بازی ماشین سواری نقشه باز (Open World Racing) است. بازی فقط برای پلت فرم PC طراحی شده است. بازیکن می تواند هرطور که می خواهد بازی را تمام کند. بنابراین مجبور نیستید یک مسیر ثابت را طی کنید بلکه طبق سلیقه و علاقه خود می توانید بازی را جلو ببرید.

4قابلیت اسپورت کردن ماشین از جمله تعویض لاستیک و رنگ، Level up شدن بازیکن با توجه به تجربه به دست آمده پس از انجام موفقیت آمیز مراحل، کارت های ستاره، نگه داشتن و مالکیت چند ماشین برای بازیکن در گاراژ، تخریب پذیری محیط و ماشین ها و… از نکات قابل توجه این بازی است. (برای مشاهده سایت این بازی اینجا را کلیک کنید.)

** نام بازی: آسمان دژ1**

سبک بازی: استراتژیک
سن: 3+

7 بازی رایانه ای برای تعطیلات عید


این بازی یک بازی آنلاین است که به دو زبان فارسی و انگلیسی عرضه شده است. نسخه دوم این بازی نیز ساخته شده و به تازگی در جشنواره بین المللی MMO of The Year در کشور آلمان به عنوان برترین بازی آنلاین مستقل از نگاه کاربران شناخته شده است. حال و هوای علمی و تخیلی در این بازی حکمفرما است. در این بازی که در فضای ناشناخته هشتصد سال آینده رخ می دهد انسان ها برای بقا مجبور هستند نبردی بی پایان در برابر آدم آهنی داشته باشند.


7 بازی رایانه ای برای تعطیلات عید

7 بازی رایانه ای برای تعطیلات عید


عمر بشر به متوسط 150 سال رسیده و با استفاده از پرش در Hyper Space به فواصلی در حد 10 واحد نجومی بشر موفق شده که نسل خود را در منظومه شمسی گسترش دهد و ایجاد و استفاده از کرم چاله ها همچنان بزرگ ترین آرزوی بشر برای دست یافتن است. برای بازی تنها کافی است که اینجا را کلیک کنید.

نام بازی: داستان دوستان

سبک بازی: ماجرایی
رده سنی: 7+
وضعیت در بازار: توزیع شده

7 بازی رایانه ای برای تعطیلات عید

یک روز سرد زمستانی که برف و سرما همه دشت را فرا گرفته بود و حیوانات و پرنده ها جرات بیرون رفتن از خانه هایشان را نداشتند خرگوش خانم سحرخیز و دوستان می خواهند در پیدا کردن غذا به هم کمک کنند . شما باید با حل کردن معماهای داستان به آنها کمک کنید.

جوایز کسب شده:

به دلیل ایجاد ارتباط موثر کودکان در فضایی سالم و جذاب و پویا مورد تقدیر قرار گرفت (دومین جشنواره ملی رسانه دیجیتال)

***نام بازی: کارگاه علوی***

سبک بازی: اکشن سوم شخص

7 بازی رایانه ای برای تعطیلات عید


بازی رایانه ای کارآگاه علوی یک بازی ماجراجویی نقطه کلیک سوم شخص است که ماجرای مادام روژان را بازگو می کند.

مادام روژان زنی انگلیسی تبارست که شمال تهران در باغی زیبا و بزرگ به نام باغ خانم روژان زندگی می کند. او یک اشراف زاده انگلیسی است که مورد توجه مقامات ایران قرارا داشته و در حکومت ایران جایگاه خاصی دارد. در نیمه شب آذر 1313 اتفاقی می افتد که مقامات بلند پایه حکومتی را شوکه و نگران می کند. کارآگاه علوی که در حل معما های پیچیده و سخت از تبحر خاصی برخوردار است و آوازه او تا دربار ایران رفته، از سوی مقامات ایران برای کشف ماجرا انتخاب می شود.


7 بازی رایانه ای برای تعطیلات عید


در این بازی شما به عنوان کارآگاه علوی پا به میدان می گذارید در اینجاست که با گفتگو و حل معما های پیچیده به کشف ماجرا می پردازید و پرده از راز آن بر می دارد. شما فقط در نقش کارآگاه علوی ظاهر نمی شوید، بلکه دستیار او و کارکتر دیگری را نیز هدایت می کنید .

دراین بازی شما جنون پیدا کردن سرنخ را دارید، شما به شمال و جنوب شهر می روید بعضی اوقات حتی به روستای شمال کشور هم می رود تا فضای بازی یکنواخت نباشد .شما می توانید نسخه آزمایشی این بازی را اینجا دانلود کنید.

***نام بازی: میر مهنا***

سبک بازی: اکشن اول شخص
رده سنی: 12+
وضعیت در بازار: توزیع شده

7 بازی رایانه ای برای تعطیلات عید


میرمهنا روایت داستانی از زندگی جوانی به نام شبیر که در طلب رزق و روزی به همراه پدر پیرش در خلیج فارس به ماهیگیری می پردازد و در جریان داستان با میر مهنای بندریگی آشنا می شود و با گروه میرمهنا هم هدف برای بیرون راندن استعمار گران غرب می گردد.


7 بازی رایانه ای برای تعطیلات عید


در واقع داستان نبردهای او از آغاز برقراری روابط تجاری بین کمپانی هند شرقی، هلند با پدر میر ناصر حاکم بندر ریگ است. هلندیان بعد از برقراری رابطه با میر ناصر، جزیره ی خارک را از او گرفته و شروع به ساختن قلعه و دژ نظامی معروف خود موسلستاین می کنند. میر مهنا، چون از این کار پدر ناراضی است، قدرت را به دست گرفته وارد نبرد با هلندیان می شود. طی فراز و نشیب هایی سرانجام موفق به تصرف دژ در جزیره خارک می شود. (برای سفارش پستی این بازی می توانید به سایت سازنده آن مراجعه کنید)

نام بازی: عصر پادشاهان

سبک بازی: استراتژیک

7 بازی رایانه ای برای تعطیلات عید

بازی آنلاین عصر پادشاهان یک بازی بین المللی آنلاین است که در استودیو بازی سازی توسعه سامان تولید شده است و هم اکنون نگارش انگلیسی و فارسی آن در اینترنت قابل دسترس بوده و نسخه های ایتالیایی و عربی نیز بزودی منتشر خواهند گردید. برای ورود به این دنیای سرشار از اتفاقات جالب، نیاز به دانلود هیچ نرم افزاری ندارید. کافیست که وارد سایت عصر پادشاهان شده و برای خود یک اکانت بسازید و هیجان حوادث پیش رو را تجربه کنید.

7 بازی رایانه ای برای تعطیلات عید

این بازی رایگان در سبک تاریخی-نظامی و بر اساس یک داستان تخیلی تاریخی تولید شده است. در این بازی بازیکنان به عنوان یک فرمانده دلاور باید سعی کنند با ایجاد امپراتوری قدرتمند و ارتشی عظیم به مبارزه با شیاطین برخیزند.در این میان جنگ هایی بزرگ شکل خواهد گرفت و دلاوران و قهرمانان، با شکست شیاطین نام خود را در کتیبه جاودان قهرمانان ثبت کرده و به جوایز نقدی هر دوره از بازی دست می یابند.

7 بازی رایانه ای برای تعطیلات عید

این بازی بر روی کلیه مرورگرهای معروف همچون فایرفاکس، اپرا، اینترنت اکسپلورر، سافاری و تبلت های آی پد و سامسونگ گلکسی تب و اسمارت فون های آیفون، سامسونگ و اچ تی سی بدون مشکل قابل اجرا می باشد و با آنها سازگاری کامل دارد. برای بازی در عصر پادشاهان تنها کافی است که اینجا را کلیک کنید.

نوع مطلب : کامپیوتر و نرم افزار، 
برچسب ها : بازی رایانه ای، بازی آنلاین، game، online game، pc game، بازی pc،
لینک های مرتبط :
saeid akbari
سه شنبه 1392/01/6
 
لبخندناراحتچشمک
نیشخندبغلسوال
قلبخجالتزبان
ماچتعجبعصبانی
عینکشیطانگریه
خندهقهقههخداحافظ
سبزقهرهورا
دستگلتفکر
آمار وبلاگ
  • کل بازدید :
  • بازدید امروز :
  • بازدید دیروز :
  • بازدید این ماه :
  • بازدید ماه قبل :
  • تعداد نویسندگان :
  • تعداد کل پست ها :
  • آخرین بازدید :
  • آخرین بروز رسانی :
امکانات جانبی
به سایت ما خوش آمدید
نام و نام خانوادگی      
آدرس ایمیل      
کلیه حقوق این وبلاگ برای دنیا دورویی محفوظ است